YouTube İçin Sürekli Replay Özelliği Geliyor

YouTube’de herkesin şikayetçi olduğu ortak konulardan birisi tekrarlamasıydı. Güzel bir şarkı buluyoruz ve defalarca dinliyoruz. Ama bunun için şarkı her bittiğinde tekrarla butonuna basmamız gerekiyordu. Artık YouTube’de “Loop” dönemi başlıyor.

 

Eskiden farklı siteler veya eklenti üzerinden müziğin sürekli tekrar etmesini sağlayabiliyorduk. Şimdi YouTube getireceği “loop” özelliği ile sınırsız döngüde istediğimiz müziği dinleyebileceğiz. Kullanıcıların haklı isyanına daha fazla sessiz kalmayan YouTube’nin, Loop özelliğini aktif edeceği ortaya çıktı.

 

Henry Lim isimli bir Twitter kullanıcısının fark ettiği özellik yakın zamanda aktif edilecek gibi görünüyor. Çünkü Lim’ın paylaştığı görselde sağ tık sekmesinde loop satırı eklenmiş olarak görünüyor.

YouTube İçin Sürekli Replay Özelliği Geliyor

Artık istediğimiz şarkıları sınırsız şekilde dinleyerek cıvkını çıkarabiliriz. Bunu bende çok yapıyorum. Bir şarkıyı aralıksız 2 hafta dinlediğimi bilirim. Replay tuşu nasıl çökmedi hayret etmiştim. Artık tıklamaya gerek kalmayacak.

 

Özelliği kullanabilmek için herhangi bir eklenti indirmenize yada siteye giriş yapmanıza gerek yok. YouTube üzerinden oldukça rahat şekilde kullanabileceksiniz.

CEVAP VER