CoD Konsolda 30 FPS'yi Hedefliyor.

Call Of Duty’nin yapımcısı Infinity Ward yeni bir CoD’un geleceğinin sinyallerini Twitter’dan verdi. CoD’un en son oyunu olan Call Of Duty: Black Ops III eski tadı birçok oyuncuya vermemişti. Bizde incelememizde bu konuya değinmeden edememiştik. Aslına bakarsanız ben daha çok ikinci dünya savaşı zamanlarında geçen CoD’un delisiyimdir. Hala bıkmadan, efektlerine bakmadan oynayanlardanım.

CoD’un son yapımları eski tadı veremediği için olsa gerek satış rakamları pek memnun edici değil. Bu satış rakamlarındaki düşüşün en büyük nedeni oyuncuların artık CoD’un yeni oyunlarına şüpheyle yaklaşması diyebiliriz. Call of Duty II’yı hatırlarsınız. Efsane CoD oyunlarından birisidir. İşte son oyunda bunun tadını çoğu oyuncu alamamış olacak ki satış rakamları iyi değil. Ayrıca robot öldürmek pek cezp edici değil diyebilirim. Sonuçta bir savaş varsa ölen insanlar, kan, ceset gibi şeylerinde o senaryo içinde yer alması lazım.

Ekip yeni bir CoD oyunu geleceğinin sinyallerini verdi ama oyunla alakalı henüz herhangi bir detay paylaşılmadı. En büyük soru ise oyunun Modern Warfare 4’mü, Ghost 2’mi olacak sorusu diyebilirim. Geliştirici ekip Twitter’dan “Mutlu yıllar ! 2016, inanılmaz bir yıl olacak. Hadi şunu yapalım.” Twitiyle oyunculara hafiften gaz vermeye başladı bile. CoD’dan bu yılki en büyük beklenti, yeni oyunlarının da eski oyunlarıyla aynı tadı vermesi olacak. Bakalım bu yıl Modern Warfare mi yoksa Ghost 2’mi çıkacak.

CEVAP VER