Xbox One S’ın İlk Bundle Paketi Halo 5 Oldu

Microsoft’un geliştirdiği ünlü konsol Xbox’un yeni sürümü One S’ın ilk bundle paketinde Halo 5 olacak.

 

Büyük bir hızla gelişen teknoloji oyun dünyasını da etkisi altına aldı. Eskiden hayranlıkla baktığımız Xbox One ve PS 4 şimdi standartların altında gibi görünüyor. Biz ilk hamleyi Sony’den PlayStation 4K olarak beklerken ilk hamle Microsoft’dan Xbox One S modeliyle geldi. Yeni nesil Xbox 4K görüntü desteği sunmasının yanı sıra daha küçük boyutlara sahip.

 

Şuan için sadece 1TB’lık versiyonu ile satışa sunulan Xbox One S’ın yanında bedava verilecek olan oyunlardan ilki belli oldu. Halo 5 ile beraber satışa sunulacak.

 

Konsolun tasarımı klasik beyaz rengiyle karşımıza çıkıyor. Konsol üstünde herhangi bir şekilde Halo 5 teması bulunmuyor sadece oyun ile birlikte uygun fiyata satışa sunulacak. Daha önce tanıtılan Xbox One S Gears of War temalı Xbox’dan henüz bir ses seda yok.

 

Yeni konsol eski modellere göre %40 oranında daha küçük boyutlara sahip. Ayrıca güç kaynağı da cihazın içinde. Cihaz HDR seçeneği sayesinde 4K ultra HD görüntü kalitesi sunuyor. 2TB kapasiteye sahip olan ikinci versiyonu önümüzdeki ay piyasaya sürülecek.

CEVAP VER