Xbox One Konsollar Büyük Bir İndirime Girdi

Konsol almayı düşünüyorsanız şuan tam sırası. Xbox One S’in tanıtımının da etkisiyle Xbox One konsollarda dev indirim yapıldı.

 

Geçtiğimiz günlerde Microsoft’un yeni konsolu Xbox One S’yi sizlere tanıtmıştık. Muhteşem özelliklere sahip olan yeni nesil konsolda 4K video özelliğinin yanı sıra HDR oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca Şarj cihazı konsolun içine taşınmış ve boyutu %40 oranında daha da küçültülmüş. Xbox One S 2 Ağustos tarihinde satışa sunulacak.

 

Satışına sayılı günler kala Microsoft’dan bir hamlede Xbox One için geldi. Yeni nesil konsol ile birlikte Xbox One’ın popülerliğini kaybetmemesi için eski konsolda büyük indirim yapıldı. ABD’de 500 GB’lık Xbox One 249 Dolar’dan satışa sunuldu. Eskiden cihazın fiyatları PlayStation 4 ile neredeyse aynıydı. Ancak şuan 1000TL’ye kadar inmiş durumda. Tabi çeşitli Bundle ile 1 TB boyutundaki Xbox One’lerde fiyat 1750 TL olarak değişti.

 

Konsola fazla para vermek istemiyorsanız 500 GB boyutundaki Xbox One’ye 1000 TL ye sahip olabilirsiniz. İndirim Microsoft’un resmi sitesinde ve Vatan Bilgisayar, Bimeks, Teknosa gibi büyük mağazalarda uygulandı.

CEVAP VER