X-Men: Apocalypse’nın İlk Fragmanı Yayınlandı

X-Men: Apocalypse filminin fragmanı uzun bekleyişin ardından sonunda yayınlandı. 2014 yılında gösterime giren X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin devam niteliğini taşıyan, serinin dokuzuncu yapımı olan X-Men Apocalyps’nin yönetmenliğini Bryan Singer, senaristliğini Simon Kingberg yaptı. Filmin oyuncu kadrosu ise Jennifer Lawrence, James McAvoy, Olivia Munn, Michael Fassbender, Oscar Isaac gibi isimlerden oluşuyor.

 

Oscar Isaac, Eski Mısır’da tanrı olarak görülen ve çok insanın bağlılık duyduğu “En Sabah Nur” isimli bir mutantı canlandırıyor. 80’li yıllarda yeniden uyanan bu mutant, dünyadaki mutanlatların yaşayışlarından bir şekilde rahatsızlık duymaya başlıyor. Psylocke (Olivia Munn) ve Magneto (Michael Fassbender) gibi güçlü mutantları kendisine yardım etmesi için görevlendiriyor.

 

Filmin son sahnelerinde bu tehlikeli mutanta karşı koyma görevi ise Mystique (Jennifer Lawrence), Cyclops, Nightcrawler, Jean Grey gibi deneyimsiz ve genç mutantlara kalmış gibi görünüyor. İnsan sormadan edemiyor Wolverin reis nerede ?

 

X-Men: Apocalypse 27 Mayıs 2016’da ABD’de gösterime girecek. Ülkemizde ortalama 1 ay en geç 2 ay sonrasında vizyonda olur.

CEVAP VER