WWE 2K16 Oyununa Yeni Ek Paket Getirildi

Yuke’s ve Visual Concepts firmaları tarafından geliştirilen, 2K Sports tarafından yayımlanan WWE 2K16 için iki yeni ek paket birden geldi.

 

Yakın bir zaman içerisinde piyasaya sürülen oyun aslında ” Profesyonel Güreş Dövüş Sporu ” türünde. Oyuncular isterlerse tek oyuncu veya çok oyunculu olarak 2 adetlik modundan birini tercih edebilirler.Oyuna gelen yeni ek paketlerinden bahsedecek olursak The Terminator paketin’ den başlayalım. Film, sinema sektöründe tanınan Terminator adlı filmin’ den çoğu kişinin tanıdığı ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger WWE 2K16 oyununa konuk oluyor. Arnold Schwarzengger‘in, Terminator ve Terminator 2 filmlerinde olduğu gibi iki filmin’ den modellemeler alınarak WWE 2K16 oyununda karşımıza çıkacak. Bu ek paketin fiyatı ise 4.99 dolar olmasıyla birlikte 8.84 MB’lık indirme boyutuna sahip olacak.

 

Bir diğer paketimiz ise Legends Pack adına sahip olacak. Paket içerisinde yer alacak olan 6 yeni karakter oyuna getiriliyor. Bu ek paketin fiyatı 8.99 dolar ve 9.51 MB’lık indirme boyutuna sahip olacağını görüyoruz. Oyuna getirilecek karakterler ise şunlar ; Mr. Perfect, Lita, Dusty Rhodes, Rowdy Roddy Piper, Big Boss Man ve Trish Stratus adlı karakterlerini oyun içerisinde artık görebileceğiz.

 

ağıdaki video’dan oyunun yeni ek paketinin trailer videosunu izleyebilirsiniz. 

 

CEVAP VER