Apple Watch son zamanlarda gittikçe yaygınlaşmaya başladı. iPhone ile kullanımı oldukça kolaylaştıran bu saatlere, Apple severler oldukça ilgi gösteriyor. WatchOS 4’ün büyük ara ilk güncellemesi watchOS 4.1 yayınlandı.

 

watchOS 4.1 yayınlandı!

watchOS 4 yayınlanmasının ardından başlayan 4.1 test süreci sona erdi be yeni sürümünün final versiyonu yayınlandı. Bu yeni güncelleme üçüncü nesil Apple Watch için yenilikler içeriyor.

Bu yeni güncelleme ile, iPhone ile bağlantı kurmadan Apple Music dinlenebilecek. Ayrıca Apple music içeriği doğrudan Apple Watch Seris 3’e aktarılabilecek. Yeni gelen güncelleme ile Apple Music radyo isyasyonlarına erişim sunan yepyeni bir radyo uygulaması 4.1 güncellemesi ile birlikte sunuldu.

4.1 güncellemesi LTE ve Wi-fi bağlantılarını kapatmak için yeni bir Wi-fi geçişi sundu. GymKit yeni gelen güncellemenin yeni elemanlarından biri. Apple Watch’ın bilgi paylaşımı amacıyla desteklenen spor ekipmanları ile eşleşme olanağı sunuyor. macOS ve iOS güncellemeri ile gelen Unicode 10 emojileri son sürüm ile birlikte Apple Watch kullanıcılarına sunuldu.

watchOS 4.1 güncellemesini yüklemeniz için şarjınızın %50 ve üzeri olması çok önemli. Genel – Yazılım güncelleme ile rahat bir şekilde 4.1 sürümüne geçiş yapabilirsiniz.

Sürüme geçiş yapanlar yorumlarını yazabilir.

CEVAP VER