Watch Dogs 2 Geliyor

Ubisoft’un geliştirdiği ve pek çok oyuncunun beğenisini kazanan Watch Dogs’un yeni oyunu onaylandı.

 

Ubisoft tarafından geliştirilen ve 2014 yılında piyasaya çıkan oyun farklı oynanış stilleri, dövüş sahneleriyle oldukça ilgi çekmişti. Ancak ben dahil pek çok oyuncunun sevmediği olay oyundaki aksiyonun biraz eksik kalmasıydı. Ubisoft yönetimi sanırım aksiyonu kaç-saklan-kovala olarak düşünmüş. Umarım yeni oyunda bu şekilde olmaz. Oyun çıkmadan önce herkesin beklentisi çok yüksekti. Hatta oyunu GTA 5 ile kıyaslamaya bile başlamıştık ki oyun piyasaya sürüldü ve beklentiler boşa çıktı. Hatta GTA 5 sayesinde oyun prim yaptı bile diyebiliriz. Oyunu gömüyorum ama GTA 5’e göre gömüyorum yanlış olmasın. Oyun normalde iyiydi sadece beklentilerin altında kaldı.

Watch Dogs 2 Geliyor

Elinde telefonla işlerini halleden, uzun pardüse, boyunluk ve şapkasıyla değişik bir stili olan Aiden Pearce reyizin yeni maceralarına Watch Dogs 2’de devam ediyoruz. Bol aksiyon bol koşturmaca yazıcam buraya ama eğer oyunun oynanışında değişiklik yapmazlarsa yine kaç-kovala-saklan tarzında devam edecek.

 

Tahmin edilen ilk detaylar oyunun Windows 10’da DirectX12 alt yapısıyla AMD ve Nvidia ekran kartlarında iyi çalışacağı biliniyor. Oyun henüz geliştirme aşamasında ancak Xbox One ve PS 4 konsolları için de çıkışını yapacaktır. Oyunun severleri büyük bir heyecanla bekliyorlar diyebilirim.

 

Haziranda düzenlenecek olan E3’de tanıtımı yapılması ve Gamescom’da ise oyunun oynanış videosunu görmeyi bekliyoruz.

CEVAP VER