Watch Dogs 2 Geliyo

2016’da düzenlenecek olan ünlü oyun fuarı E3’de ilk sevindirici haber Ubisoft’dan geldi. Watch Dogs’un 2. oyunu geliyor!

 

Oyun dünyasının en çok konuşulan etkinliklerinden birisi olan E3’de kısa bir süre kaldı. Bu fuarda oyun firmaları geliştiriciler ve oyunlar ciddi anlamda rekabete giriyor. Bu rekabet arasında ilk oyunuyla aklımıza kazınmayı başaran Watch Dogs’da var.

 

Ubisoft’un yapımcılığını yaptığı Watch Dogs 2 oyunu E3’de resmi olarak For Honor ve Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands ile birlikte duyurulacak.

 

İlk oyunuyla baya dikkatleri üzerine toplayan ve satış rakamlarıyla elde ettiği başarıyı ikiye katlayan Ubisoft’un ünlü oyunlarından Watch Dogs oldukça fazla eleştiride almış bir oyundu. Tam GTA’ya rakip çıktı derken oyun fos çıkmıştı ve oyuncuların çoğunluğu bu duruma üzülmüştü. Bu sefer Watch Dogs 2’de oyuncuların beklentisinin büyük çoğunluğunun karşılanacağını düşünüyoruz.

 

E3’de bu yıl 14-16 Haziran arasında düzenlenecek olan etkinlikte Ubisoft 13 Haziranda sahnede. Bakalım nasıl bir oyun tanıtımı gerçekleştirecekler.

CEVAP VER