Warcraft Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Oyun dünyasında da pek çok hayranı olan ve adından çokça söz ettiren Warcraft artık sinemaya taşınıyor.

 

Warcraft gezegeninin vizyona girmesine çok az bir süre kaldı. Bu gidişle oyunlara vereceğimiz paraları sinemaya gitmek için saklayacağız. Çünkü bu yıl süper kahramanların yılı olacak gibi duruyor. Ayrıca efsane bilgisayar oyunlarının çıkması da iyice cepleri boşaltacak.

 

Warcraft’ın hikayesi bile sinematikti. Oyunun bu hikayesi çoktan film olmalıydı diye düşünüyorduk ki fazla geç kalınmadan sinemaya aktarılacağı duyuruldu. İlk fragmanın olaylı çıkışının ardından meraklar daha da arttı ve bu gün ikinci fragman ile karşımızda. Legendardy Pictures, Universal Pictures ve Blizzard oyunu sinema dünyasına taşımak için çalışmalara başladı. Şuan için ise ikinci fragman geldi. Fragmanın TV Spot’u yayınlanmaya başladı.

 

Filmin başrollerinde ise The Vikins dizisinden tanıdığımız Travis Fimmel bulunuyor. Ayrıca Paula Patton, Dominic Cooper, Ben Foster, Toby Kebbell, Rob Kazinsky, Ben Schnetzer gibi isemler de Warcraft kadrosunda yer alıyor. Warcraft’ın ilk sinema filmi 10 Haziran’da sinemalarda gösterime girecek. Söylentilere göre yeni bir ‘Yüzüklerin Efendisi’ gibi efsane doğabilir.

CEVAP VER