2003 yılında kurularak faaliyete geçirilmiş olan ve uluslararası alanda taşımacılık ve turizm hizmetleri veren firmamız müşterilerin sorunlarını meydana gelmeden çözebilme, her konuda müşteriye güvenilir bir şekilde partnerlik yapma, hizmetlerin her aşamasında müşteri ile beraber olma ve her müşteriye eşit hizmet verme prensibi üzerinden bu hizmetleri sunmaktadır. Özel jet kiralama gibi birçok hizmetin satın alımının yapılabileceği firmamızda iyi eğitim almış olan, enerjileri ile müşteriyi hep güler yüz ile karşılayan ve yanlarında olan bir ekip bulunmaktadır. Pek çok alanda faaliyet göstermekte olan firmamızda kiralama işlemleri de yer almaktadır.

Helikopter Kiralama Hizmeti

İş seyahatleri esnasında müşterimizin zamanının en değerli etmen olduğunu bilerek ve bunun farkında olarak vermekte olduğumuz hizmetlerden bir tanesi helikopter kiralama hizmetidir. Müşterimizin dilediği zamanda dilediği yerde olmasına olanak tanıyan sistematik işleyişimiz sayesinde ulaşımda zaman faktörü minimize edilmektedir. Doğum günü, yıldönümü, evlilik teklifi gibi özel alanlarda da helikopter kiralaması hizmetinden yararlanabilecek olan müşterilerimiz firmamızın deneyimli çalışanları ile birlikte bu hizmeti alabilmektedir. Firmamız web sitesi üzerinden kiralama alanına giriş yapılarak doldurulacak olan kısa form bilgileri doğrultusunda teklif alabilmek mümkün olur.

Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Zamanında yapılamayan müdahalelerden ötürü birçok kişinin hayatına kaybetmesine neden olan ve zaman faktörünü sağlık konusunda minimize ederek ambulans uçak kiralama hizmetlerini veren firmamızda uçağın içerisinde gerekli olan bütün sağlık ekipmanları yer alır. Uçakların genel bakımının bu alanda titiz bir şekilde gerçekleştirilmesine öncelik veren firmamız oluşabilecek bütün sorunları minimize etmeye çalışmaktadır. Saniyelerin dahi önemli olduğu sağlık hususunda hastanın hastaneye ulaşabilmesi ya da uzun yolculuk için tercih edilebilecek olan ambulans uçak hizmetleri dahilinde firmamız ile iletişime geçilebilir. Firmamızın web sitesi olan www.merkurgrup.com üzerinden vermekte olduğumuz diğer hizmetlere de göz atabilmek mümkün olur.

Yolcu Uçağı Kiralama Hizmeti

Kişiye özel ya da gruba özel kiralama seçenekleri ile birlikte yolcu uçağı kiralama hizmetleri de firmamız tarafından sunulan ayrı bir seçenek olarak değerlendirilebilmektedir. Yolcu grupları adına sunulmakta olan bu hizmet dahilinde alanında uzman olan ve gerekli bütün hizmetleri sağlayacak olan teknik personel ile hizmet verilmektedir. Uçuş yapılmak istenen zaman, yer ve yolcu sayısının belirlenmesi halinde firmamız tarafından gerekli olan bütün çalışmalar yapılarak yolcu uçağı hazır halde getirilir. Her türlü aksilikte müşterisinin yanında olan firmamız yolculuğun keyifli geçebilmesi için elinden geleni yapmaktadır.

CEVAP VER