UFC 2, Plant vs. Zombies, Unravel Oyunlarını 5 Gün Önce Oynayabilirsiniz

EA Access kullanıcıları için sevindiren haber Electronic Arts firmasından geldi. EA’nın geliştirdiği yeni konsept oyunları olan Unravel, Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 ve The Ultimate Fighting Champions 2 (UFC 2) EA Access’e üye olan oyuncuların beş gün önceden oynayabileceklerini duyurdu.

 

Üç yeni yapım oyunun daha EA Access kütüphanesine eklenmesi ve çıkış tarihlerinden beş gün önce oyunculara sunulması oldukça ilgi çekti.

 

Oyunların çıkış tarihi ise şu şekilde:

 

Unravel: 4 Şubat 2016

 

Konusu hakkında net bir şey söyleyemeyeceğiz ancak eski oyundan yola çıkarsak; Atmosferik bir ortamda karakterimizin bıraktığı ipler ile diğer insanlar ile iletişim kurabiliyoruz. Fiziki tabanlı bir oynanış sistemine sahip bir oyun olacağını tahmin ediyoruz.

Oyun içerisinde bulduğunuz yumaklar ile ilerleyebilecek, toplayabildiğiniz anılar sayesinde geçmiş ve gelecek temaları hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

 

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 – 18 Şubat 2016

 

Zombiler ve bitkiler arasında geçen mücadeleye tanık olacağız. Bu mücadeleye baş rolde katılacağımız oyun için az bir süre kalmış gibi görünüyor. Oyunda ister zombi olun isterseniz bitki olun. Tarafınızı belirleyip mücadeleye katılabilirsiniz.

 

UFC 2: 10 Mart 2016

 

Kafes dövüşlerinin ve dövüş oyunlarının efsanesi diyebileceğimiz yapım iki aydan az bir süre sonra karşımıza çıkacak. Kendi karakterinizi geliştirip kafes dövüşüne girmeye ve efsane dayaklar yemeye hazır olun 🙂

CEVAP VER