Kendilerini milliyetçi bir hack grubu olarak tanımlayan Türk Hack Team ise 1725 adet yabancı siteyi hacklemeyi başardı.

Birkaç ay önce ülkemize karşı başlatılan siber savaşı herkes hatırlıyordur. Dünyanın en ünlü hacker gruplarından ikisi ülkemize siber savaş açmış ve pek çok siteyi hacklemiş, bankalara ve e-devlet’e saldırıda bulunmuştu. Bunun üzerine Ay Yıldız Tim, Scorsky, Türk Hack Team karşı saldırı başlattı ve pek çok Rus uzantılı site çökertildi. Resmi sitelerde bu siber saldırıdan nasibini almıştı.

Oluşturulan saldırı ekibi ‘Gensu’ kod adlı ekip lideriyle birlikte hackledikleri sitelere index çekerek İzmir Marşı ve Türk Bayrağı, Atatürk’ün resmi ve Andımız’ı yayınladılar.

TürkHackTeam 1725 Yabancı Siteyi Hackledi !

Turk Hack Team’ın lideri Gensu ise “ Son dönemde yaşanan olaylar ile birlikte halkımızın milli duygularının uyanması, Atatürkçü ve milliyetçi kimliğin hatırlanması gerekliydi. Bizler de böyle bir operasyon düzenlemeyi düşündük. Ümit ediyoruz ki bu yaptığımız saldırılar Türk halkında bir kıvılcıma sebep olabilir. Çok kısa bir dönem içerisinde 1725 siteyi hacklemeyi başardık ve bir mesaj vermeyi amaçladık. Bu dönem içerisinde ekibimizin uğraşları ve özverili çalışması büyük rol aldı.” Açıklamasını yaptı.

Ekip daha öncede Rus devlet siteleri ve bankalarına büyük saldırılar düzenlemiş ve ciddi anlamda maddi hasarlar bırakmıştı. Yaptıkları bu son saldırılar ise zone-h.org tarafından doğrulandı.

Bizlerde Türk Hack Team’a başarılar diliyoruz. Milliyetçi ve Atatürkçü her saldırılarının arkasında birer destekçileriyiz.

3 Yorumlar

  1. Yaptığınız bu güzel yorumla beraber saldırıya duyarsız kalmadığınız için teşekkür ederiz.Çok fazla saldırımız olacak elbette.Herhangi bir durumda benimle iletişime geçebilir sayfa yetkilisi ve editörleri.

CEVAP VER