The Walking Dead'ın Yeni Fragmanı Geldi

Herkesin büyük bir ilgiyle takip ettiği bilim kurgu dizisi, her bölümü artık ezberlenen “The Walking Dead” efsane bir sezon finali yaparak ekranlara kısa süreli veda etmişti. Sonunda dizinin yeni çıkacak olan bölümünün fragmanı yayınlandı.

Oyuncuları, senaryosu ve çekimleriyle adından sıkça söz ettiren, konusu bakımından her geçen gün artan hayran kitlesine sahip olan dizi her sezon finalinde yaptığı sürpriz gelişmelerle gündeme oturmayı başarıyor. The Walking Dead’ın yeni yıl hediyesi olarak görülen, yeni bölüm fragmanı uzun bir bekleyişin ardından sonunda paylaşıldı. Yeni yılda da aksiyonun gram düşmediği, merak uyandıran sahneler ve gerilimin tavan yaptığı bölümler ile karşılaşacağımızın garantisi bu fragmanda. Ayrıca dizi korsan olarak indirilen diziler arasında ikinci sırada bulunuyor. Bildiğiniz gibi birincilik hala Game of Thrones’de.

Dizinin yeni sezonu hakkında tahmin yürütmek neredeyse imkansız. 14 Şubat 2016’da yayınlanmaya başlayacak olan The Walking Dead’ın sürpriz fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER