TESTERE 8 İçin İlk Detaylar Belirlendi

Televizyon karşısından ailelerimiz tarafından zorla kaldırıldığımız dönemleri hatırlayın. Şimdi bir de herkesin izlediği ama bir tek size izletilmeyen filmi düşünün. Tabi ki Testere serisinden bahsediyoruz.

 

Sınırsız kan, insan parçaları ve ultra bir psikopatlıkla çekilen film bitti, bitmedi tartışmaları oldukça konuşulmuştu. Ancak Testere serisi bitmedi ve 8. filmi geliyor. TESTERE GERİ DÖNDÜ !!!

 

Daha önce filmin bittiği yönünde açıklamalar yapılmıştı. Ancak Lionsgate filmi devam ettirme kararı aldı. Herkesin cins olduğu o komik bisikletli palyaço kılıklı Jigsaw geri dönüyor. Ayrıca Testere filminin efsane müziği “Hello Zepp” şarkısını 8. filmde yeniden duyacağız. Korku filmlerine yaptığı müziklerle efsane olan Charlie Clouser çalışmaya başlamış bile.

 

Testere serisi diyince pek çok kişi “ psikopatlık üzerine kurulu hep kan ve vahşet var.” Diye saçma sapan eleştiri yapıyor ancak Tobin Bell’in efsane oyunculuğu ve filmdeki kurgular, hikayedeki ustalık tabi ki inkar edilemez. Tamam biraz psikopatça işkenceler var ancak Jigsaw’ın kurban seçtiği insanlar çok mu iyi ?

 

Filmin diğer detayları ise senaristleri oldu. Senaryoyu Peter Goldfinger ve Josh Stolberg yazacak. Yönetmenliğini ise tekrar James Wan yapabilir. Yönetmen şuan net olmasa da bizim gönlümüz James reyizden yana. Lionsgate Testere serisinin ünlü olmasını kullanıp farklı bir hikayeyi Testere adı altında bizlere anlatabilir de (Eğer öyle yaparlarsa siteden sövcem şahitsiniz.) çünkü eski senaristler değiştirildi ve Leigh Whannel ile James Wan artık senaryoyu yazmıyor.

 

Bunların dışında daha fazla detay verilmedi. Zamanla dahası gelecektir ancak umuyorum ki Testere serisine yakışır bir film çekerler.

CEVAP VER