Telif Bildirisi

1-İnternet sitemizin bütün telif hakları teknommo.com’a ait olmakla birlikte bütün hakları saklıdır.

 

2-Sitemizde bulunan bütün kullanıcılar yayınlanan makale ve bilgilere kolayca ulaşım sağlayabilmek için site üzerinden izni istenilen bütün çerezlere izin vermelidirler.

 

3-Teknommo.com üzerinden herhangi bir şekilde içerik dağıtımı, içerik çekimi kesinlikle yasaktır. Sitemizde bulunan bütün yazılar kaynak verme şartıyla üçüncü şahıslar tarafından yayınlanabilir. Ayrıca bu gibi durumlarda site yöneticilerinin onayının alınması gerekmektedir. Aksi taktirde hukuksal süreç başlatılacaktır.

 

4-Üye olan bütün kullanıcılarımız üye oldukları andan itibaren kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılacaktır.

 

5-Yayıncılık yaptığımız teknommo.com tamamen ücretsiz bir teknoloji haber sitesidir. Ayrıca site içerisinde oyun haberleri de vardır. Sitemizden faydalanmak ve haberdar olmak için ücretsiz şekilde üye olabilir, çekilişlerden yararlanabilir, içerik sağlayıcı (yazar) olabilirsiniz.

 

6-Sitemize üye olan kişiler aynı kullanıcı adını kullanamazlar. Site içerisinde küfür, argo ve hakaret içeren yorumlar kesinlikle yasaktır. Ayrıca devlet kurumları, hükümet ve hükümet yetkililerine karşı hakarette kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlarda hukuksal süreç başlatılırsa savcılık kararı olduğu taktirde kullanıcının bilgileri paylaşılacaktır.

 

8-Kullanıcılarımız şifre belirlerken kendi istedikleri şifreyi kullanabilirler. Oluşabilecek hatalarda sorumluluk kabul etmiyoruz, eğer şifrenizi unuttuysanız ve profilinize giriş yapamıyorsanız mail adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorunu kısa süre içerisinde çözebiliriz.

 

9-Site üyelerimizin hiçbir bilgisi üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sitemizde gezinirken bilgilerinizin ve bilgisayar güvenliğinizin tam olarak sağlandığından emin olabilirsiniz.

 

iletisim@teknommo.com adresine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.