Tekken 7'nin yeni dövüş tekniği Rage Attack

Bandai Namco şirketi tarafından yapılan Tekken 7: Fated Retribution’a Rage Attack adında yeni bir dövüş tekniği yayınlandı.

Yapımcı şirket Bandi Namco tarafından Rage Attack adında yeni bir dövüş tekniğine dair video yayımlandı. Rage Attack tekneği oyundaki karakterlerimize birbirinden farklı yetenekler katacak. Videodan’da anlayacağınız üzere Rage Attack sisteminde, dövüş yapan karakterlerin öfkelerine bağlı olarak yeni süper saldırılar gerçekleşecek, ayrıca Rage Attack sistemini karakter canının düşük olduğu zamanlarında atak yapıldığı taktirde oyun daha keyifli bir hâl almaya başlıyor.

Videoda görüldüğü üzere yayımlanmış olan Rage Attack tekniğinin videosunda Hwoarang,  Asuka, Bryan Fury, Devil Kin, Paul, Steve Fox ve Alisa karakterlerinin görüntülerine yer verilmiş. Tabi ki tahmin edildiği üzere oyunun şuanda oyuncular tarafından en çok merak edilen karakteri Akuma. Karakter tamamen ateş topuyla savunma yapmakta, şuanda bile birçok oyun forumlarında bu karaktere karşı nasıl önlemler alınıp, savunma yapılabileceği konusunda tartışmalar başlamış bile. Fakat oyuna Akuma karakterinin dışında birçok yeni karakter’de eklenecek.  Oyunun yapımcı şirket tarafından yayımlanmış olan videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Tekken 7'nin yeni dövüş tekniği Rage Attack Tekken 7'nin yeni dövüş tekniği Rage Attack

 

CEVAP VER