Street Fighter: Resurrection Dizisi Yakında Geliyor

Çocukluğu ateri salonlarında geçen bir neslin efsanesi olan Street Fighter artık televizyon dünyasının da efsanesi olmaya aday. Geçtiğimiz aylarda bir mini dizi adı altında çalışmaları başlayan Street Fighter: Resurrection dizisi 2016 yılının Mart ayında yayınlanmaya başlayacak.

Street Fighter: Resurrection Dizisi Yakında Geliyor

 

Dizide Street Fighter V’ın hikayesinden kesitlerde olacağı biliniyor. Dizi Copcom’un da içinde bulunduğu bir ekip ile çekiliyor ve çoktan 5 bölüm çekilmiş durumda. Daha öncede bir Street Fighter dizi çalışması olmuştu. 2014 yılında çekilen Street Fighter: Assassin’s Fist dizisinin yakaladığı başarının da üstünde bir başarı yakalayacağı yeni diziden bekleniyor.

Street Fighter: Resurrection Dizisi Yakında Geliyor

Oyuncu kadrosuda oldukça iyi seçilmiş oyunculardan oluşuyor. Ryu ve Ken’i oynayan kişiler Mike Moh ve Christian Howard. Charlie Nash’ı da ünlü Kick Boks’çu ve Suicide Squad, X-Men Days of Future Past’da daha önce oynamış olan Alain Mousi oynuyor.

Resurrection’dan sonraki mini Street Fighter dizisi ise çoktan belli oldu. Dizi World Warrior olarak yayınlanacak ve başrolde Ryu karakteri olacak. Dizinin konusu ise dünyayı gezen Ryu’nun bu yolculuk sırasında karşısına çıkan zorluklarla alakalı olacak. Henüz hikaye hakkında pek fazla detay yok. İlerleyen günlerde mutlaka yeni gelişmeler olacaktır.

CEVAP VER