Square Enix’den Surprise Box Kampanyası

Square Enix kendi dev kampanyasını yaptı. 20 TL karşılığında 5 tane oyunu rast gele alabileceksiniz.

Son dönemlerde yaptıkları oyunlarla adından oldukça fazla söz ettirmeyi başaran Square Enix Easter Egg kampanyasıyla 20 TL karşılığında 5 tane oyunu rast gele dağıtacak. Kampanya dahilinde olan oyunlar arasında oldukça popüler olan Tomb Raider, Just Cause ve Hitman serileri de var. Easter Surprise Box 2016 olarak duyurulan kampanya 11-20 Mart arasında geçerli olacak.

Şuan için sadece ön satışı kapsayan kampanyada satın alım yaptıktan sonra kodlarınız 21 Mart 2016 tarihinde sizlere verilecek.

just2

Hitman, Just Cause, Romb Raider, Deus EX, Final Fantasy, Life is Stange, Thief Championship Manager ve Sleeping Dogs gibi popüler oyunların yapımcısı olan firma geçtiğimiz günlerde HITMAN’ın yeni oyununun ilk paketini satışa çıkarmıştı.

Bu yapılan kampanya ile toplam değerleri 250 TL’yi bulma ihtimali olan 5 oyunu hediye olarak alabileceksiniz. Square Enix’in buradaki linkinden ön satış olarak aldığınız 5 oyuna sahip olabileceksiniz.

Final Fantasy IX, PC ve Mobil Platform İçin Geliyor !

Oyunlar dediğimiz gibi rast gele çıkacak yani kime hangi oyun denk gelir kesin değil. Ancak Hitman, Just Cause 3 ve Tomb Raider’de çıkabilir. Sizin şansınıza kalmış bir durum. Kodlarınız 21 Mart saat 12:00’da Square Enix’e kayıtlı olan hesabınıza Steam’da kullanabileceğiniz kodlar gelecek. Buradan kazandığınız oyunları alabileceksiniz. Eğer daha önce satın aldığınız oyunlardan biri gelirse G2A veya Kinguin tarzı satış sitelerinde satabilirsiniz. Her ihtimale karşı karda olacağınız kesin.

 

CEVAP VER