Spotify'de ki Şarkı Listelerini Apple Music'e Atabilirsiniz

Spotify’de kullandığınız şarkı listeleriniz varsa bu listeleri fazla uğraşmadan Apple Music’e aktarabilirsiniz.

Geçtiğimiz gün Türkiye’de kullanıma sunulan Apple Music üç ay boyunca ücretsiz olunca Spotify kullanan pek çok kullanıcı da Apple Music’i tercih etmeye başladı. Ancak Spotify kullanmaya alıştıysanız Apple Music biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Bunun için sizlerin Apple Music’i daha kolay kullanabilmesini sağlamaya çalışıyoruz.

Spotify'de ki Şarkı Listelerini Apple Music'e Atabilirsiniz

Spotify’de aktif olarak şarkı listesi yaptıysanız ya da bir sürü şarkı takip ediyorsanız aynı şarkıları ve listeleri Apple Music’e taşıyıp takip etmeye devam edebilirsiniz. Öyle tek tek taşımakla uğraşmanıza gerekte yok.

 

Bu işlemleri yapabilmek için buradaki linke tıklayıp Stamp uygulamasını bilgisayarınıza indirip giriş yapmanız gerekiyor. Spotify ve Apple Music hesabınıza giriş yaparak Spotify’de bulunan şarkı listelerinizi Apple Music’e aktarabilirsiniz. Ayrıca Youtube, Google Play Music, Rdio, Deezer gibi uygulamalarda bulunan listelerinizi de aktarabilirsiniz.

Spotify'de ki Şarkı Listelerini Apple Music'e Atabilirsiniz

Uygulama her seferinde 10 şarkı veya 1 liste gibi bir kota koymuş. Bu sınırı kaldırmanız için ise 20 TL civarı bir ödeme yapmanız gerekiyor. Ama en sevdiğiniz şarkı ve listeleri ücret ödemeden aktarabilirsiniz. İlerleyen günlerde de diğer listelerinizi atarsınız ve ücretsiz şekilde halletmiş olursunuz.

CEVAP VER