Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S9 modeli tüketicilere bir sürpriz yapıp Mini sürümüyle birlikte gelebilir.

Samsung Note 8 modelini tanıttıktan sonra geriye çekilen ve bu aralar yeni amiral gemisi Galaxy S9 modeliyle ilgilenen Samsung’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre Samsung Galaxy S9 modeli mini bir Galaxy S9 ile birlikte gelebilir.

Samsung Galaxy S7 Edge ve Galaxy S8 modellerinde kullanılan sonsuz ekranların daha fa geliştireceği Galaxy S9 Mini’nin ekranı görsel şölen yaşatacakken Galaxy S9 Mininin diğer özellikleri şimdilik bilinmiyor.

Samsung’un kısa bir süre önce Galaxy A 2018 serisi üzerinde çalıştığı aktarılmıştı. Galaxy A 2018 modelinin de sonsuz ekran tasarıma sahip olacağı düşünülürse Samsung’un bu yıl içinde orta segment modellerinde bile sonsuz ekranlı tasarımı kullanacağını dile getirebiliriz. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri oldukça fazla beğenilen Samsung’un Galaxy S9 modelinde neler yapacağını önümüzde aylarda göreceğiz.

CEVAP VER