Güney Koreli teknoloji devi Samsung Note 8 modeline Android 8.0 Oreo güncellemesini getirdikten sonra şimdi de Galaxy S8 modellerine Android 8.0 Oreo güncellemesini getirmek için çalışmalara başladı.

Samsung bugün itibariyle Galaxy Beta programına katılan kullanıcılarına Android 8.0 Oreo’nun Beta sürümünü dağıtmaya başladı. Samsung’un öncelikli olarak Amerika, İngiltere ve Güney Kore’de bulunan ve Galaxy Beta programına dahil olan Galaxy S8 kullanıcıları Android 8.0 Oreo’nun beta sürümünü test edebilecekler.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcılarına yaklaşık olarak 1.4 GB boyutunda sunulan Android 8.0 Oreo güncellemesi Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerine önemli yenilikler getiriyor. Yeni Android güncellemesiyle birlikte Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri Samsung Experience 9.0 arayüzüne kavuşuyor. Yeni arayüzle birlikte S8 ailesi akıllı telefonlarında 3D Touch benzeri işlem yapmak mümkün oluyor.

Android 8.0 Oreo güncellemesiyle Samsung, Galaxy S8 modellerinde sistem kararlılığı ve performans iyileştirmelerini de sunuyor. Ülkemizde kullanılan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerine Android 8.0 Oreo güncellemesinin ne zaman geleceği belli oldu. Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre 2018’in ilk çeyreğinde Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri Android 8.0 Oreo güncellemesine sahip olacak.

CEVAP VER