Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Geliyor !

Samsung’un yeni amiral gemisi S7 ve S7 Edge’nin satış fiyatları açıklandı.

21 Şubatta piyasaya sürülecek olan Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge, çıkış tarihine yaklaşıldıkça detayları ortaya çıkmayı başladı. Cihazların fiyatı dışında bütün özellikleri, görselleri ortaya çıktı. Çoğunu bizlerde paylaştık. Çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte cihazın Avrupa satış fiyatları da ortaya çıktı.

Tweakers’e göre cihazların İngiltere için satış fiyatları 700€ ile 800€ olacak. Cihazlar 21 Mart itibariyle İngiltere için satışa sunulacak. Geçtiğimiz sene satışa çıkarılan Samsung S6 serisiyle bu seneki satış fiyatlarını kıyasladığımız zaman aralarında abartı bir fark olmadığı ortada. Buradan yola çıkarsak eğer Samsung yüksek kar politikası yerine yüksek satışları hedeflemekte diyebiliriz.

2016 yılının telefon satışları için oldukça durgun geçeceği ön görülmekte. Samsung’un fiyat politikası bu öngörülere göre uygun tutulmuş olabilir. Ancak Apple uçuk fiyat politikasından bir türlü vazgeçmezken Samsung bu sene en çok satılan telefonlar sıralamasında ilk sırayı görecek gibi duruyor. Şuan için fiyatı kesin bu şekilde olacak diyemesek de telefon satışa sunulduğu zaman hem teknik özellikleri hemde fiyatından net bir şekilde emin olmuş olacağız.

CEVAP VER