Samsung’un önceki amiral gemi modellerinden birisi olan Galaxy S6 modellerine Android 8.0 Oreo güncellemesi geliyor.

Android güncellemeleri konusunda artık çok daha kararlı davranan Samsung önceki amiral gemi modellerinde birisi olan Samsung Galaxy S6 modeline Android 8.0 Oreo güncellemesini getirceğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S8 modeli için Android 8.0 Oreo güncellemesini Beta programın başlatan Samsung şimdi de Galaxy S6 için Android 8.0 Oreo güncellemesini başlattı. Bir Reddit kullanıcısının aktardığı bilgiye göre Samsung Galaxy S6 modeli Oreo güncellemesi alacak. Reddit kullancısı CyberConCoder’ın aktardığına göre bu bilgiyi dört farklı Samsung yöneticisi aktardı. Samsung’ta çalışan üst düzey bir Supervisor’ın da doğruladığı bu bilgiye Galaxy S6 kullanıcılarını heyecanlandırmaya yetti.

Google’ın son Android sürümü olan Android 8.0 ile birlikte önemli özellikler kullanıcıların kullanımına sunuluyordu. Resim içinde resim, farklı boyutlarda bildirimler, bildirim noktaları ve çeşitli performans iyileştirmeleri ve güvenlik güncellemeleri içeriyor.

Samsung’un Galaxy S6 modeline Android 8.0 Oreo güncellemesini getirmesinin ardından Galaxy S7 modellerine de Android 8.0 Oreo güncellemesini getirmesi bekleniyor.

CEVAP VER