Samsung, Galaxy Note 7 Modelini Topluyor

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 7 modelinde büyük problemler yaşanmasının ardından cihazın satışı durduruldu ve toplanmaya başladı.

 

Cihaz satışa sunulduktan kısa bir süre sonra batarya patlama fiyaskosu ortaya çıktı. Samsung Galaxy Note 7’nin batarya sorunu neredeyse son birkaç gündür bütün teknoloji sitelerinde, YouTube kanallarında konuşulmaya başladı. Yaşanan sorunların ardından Electronics yaptığı resmi açıklama ile hatalı modellerin toplanacağını ve değişimlerin yapılacağını ayrıca satışların durdurulduğunu açıkladı.

Samsung Galaxy Note 7’nin Tüm Detayları Belli Oldu

Elextronics’in açıklamasından kısa bir süre sonra Samsung Türkiye’den kısa ve net bir açıklama yayınlandı. Galaxy Note 7 modellerinin satışı Türkiye’de durduruldu. Sadece Türkiye değil dünya genelinde satışı durduruldu.

Samsung Galaxy Note 7 kullanıcılarına tavsiyemiz bir an önce Samsung yetkili mağazalarını rahatsız etmeye başlayın. Değişim yada iade talebinde bulunmanızı sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü cebinizde veya şarjdayken patlayan bir bataryayla dolaşmanız pek sağlıklı bir karar gibi görünmüyor.

 

 

CEVAP VER