Sahibi Üstündeyken Alev Alan Hoverboard

İlgiç bir cihaz olan Hoverboard ilk çıktığı dönemlerde büyük ilgi görmüştü. Ancak kullanıcıları birden yanmaya başlayan Hoverboard’lardan şikayet etmeye başlayınca ve bu olay internette duyulunca satışları bir anda dibe vurdu. Durduk yere alev alması nedeniyle pek çok ülkede halka açık alanlarda yasaklandı. Normalde ulaşım aracı olarak kullanılan bu araçlar bir anda eğlence aracına döndü.

Kullanım yasağını dinlemeyen ve halka açık bir alanda yeni aldığı Hoverboard’ın kutu açılımını yapmak isteyen YouTuber “BuleBritish” ilk başlarda videosunda cihaz üzerinde dengesini sağlamaya çalışıyor. Yaklaşık olarak bir dakika bunu deneyen kullanıcı daha sonra Hoverboard’dan dumanlar çıktığını görüyor. Cihazın üzerindeyken alev almaya başlayan Hoverboard, YouTuber’ın ayağını bir anda çekmesiyle hiçbir zarar vermeden yanmaya devam ediyor. Sanırım şuanda kullanıcı videosunu delil olarak gösterip parasını kurtarma peşindedir.

Hoverboardların genelinde bu sorun yaşanıyor ve git gide tehlikeli bir hal almaya başladı. Kesinlikle sizler almayın. Paranız boşa gidecektir.

CEVAP VER