“Rus Kız Düşürmelik” Mobil Uygulama: Love Planet

Love Planet, Rus yapımı bir uygulama olduğu için Rusya’da oldukça popüler ve bir sürü Rus kadın, erkek kullanıcı içeriyor. Rusya’da bu kadar popüler olduğu için son zamanlarda Badoo ve Tinder gibi ülkemizde de popüler arkadaşlık uygulamalarından biri oldu.

İnternette sadece içerik takip etmek, video izlemek, haberlere bakmak yerine sosyalleşebileceğimiz şu günlerde oldukça dikkat çekici uygulamalar tasarlanıyor. Üstüne bir de bu sosyalleşme uygulamalarının mobil versiyonlarının da eklenmesi 7/24 sosyal bir ortam yaratıyor.

“Rus Kız Düşürmelik” Mobil Uygulama: Love Planet

Son zamanlarda yaşanan siyasal krizleri bir kenara bırakırsak, Rus turistlerin ülkemizi bolca ziyaret ettiğini görmezden gelemeyiz. Durum böyle olunca Türk gençlerinin de dikkatini yıllardır efsaneleşmiş olan Rus güzeller çekiyor. Sonuç olarak uygulama bu durumda patlama yarattı diyebiliriz.

Love Planet sadece Rus kızlarını gösteren bir uygulama değil. Aslında bu uygulama 500mt içindeki bütün kullanıcıları size gösteriyor. Resimlerini gördüğünüz kullanıcıları beğenirseniz “evet” idare eder diyorsanız “belki” beğenmezseniz “hayır” seçenekleriyle devam edebiliyorsunuz.

Bu adımları geçtikten sonra beğendiğiniz kişiye bir bildirim gidiyor. Eğer o kişide sizi beğenirse konuşmaya başlıyorsunuz. Diğer uygulamalardan ne farkı var diye düşünebilirsiniz. İşte burada anonymous chat özelliği devreye giriyor. Uygulama içinde açılan başlıklarda herkes ortak bir sohbete dahil oluyor.

Uygulama ücretli ancak ilk indirdiğinizde 7 günlük deneme süresini kullanabiliyorsunuz. Daha sonra LovePlanet Premium srümüne geçip aylık ücretle kullanabiliyorsunuz. Eğer bu süreçte kız düşürürseniz devam edebilirsiniz. Para vererek Premium kullanıcı oluyorsunuz ve sınırsız kullanabiliyorsunuz.

Love Planet üyelip iptali için yapmanız gereken telefonunuzun işletim sistemine göre uygulama ekranından ödemelere girip planı iptal etmek. Üyelip iptali uygulama içerisinden değil Appstore veya Google play üzerinden yapılmaktadır.

Uygulamanın şuan için 17 Milyon kullanıcısı buluyor.

CEVAP VER