Rose Gold iPhone 7 Plus Modeli Sızdırıldı

iPhone 7’den gelen sızıntılar Roze Altın modeliyle devam ediyor. Yeni yapılan sızıntıda iPhone 7 Rose Gold ve iPhone 7 modellerinin görselleri yayınlandı.

 

Eylül ayında piyasaya sürülecek olan Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7’nin Plus modelinin yanında bir de Rose Gold modeli bulunuyor. Son gelen sızıntıda iki model de yan yana görüntülendi.

Home tuşu basınca duyarlı olarak tasarlanan iPhone 7’nin ön arayüzünü iPhone 6 ve 6S’den ayırmak zor. Tasarımdaki bir diğer değişiklik ise kulaklık girişi kaldırılmış, iki hoparlör eklenmiş. Cihaz ses konusunda iddialı özelliklere sahip olacak gibi görünüyor.

Rose Gold iPhone 7 Plus Modeli Sızdırıldı

Cihazın Plus ve Rose Gold modeli arasındaki asıl fark arka tarafındaki tasarımda ortaya çıkıyor. iPhone 7 büyük bir kamera lensi, sensörü ile piyasaya sürülecekken iPhone 7 Plus’da çift kamera direk dikkatleri üzerine çekiyor.

Rose Gold iPhone 7 Plus Modeli Sızdırıldı

Tasarımda ilgi çekici diğer nokta ise cihaz üzerindeki anten çizgileri gözle görülür oranda azaltılmış. Daha önceki cihazlarda çok fazla eleştirilen anten çizgileri sonunda düzeltilmiş.

1 YORUM

CEVAP VER