Rise Of The Tomb Raider İncelemesi

Crystal Dynamics tarafından geliştirilmekte olan ve Square Enix firması tarafından yayımlanan aksiyon oyunu Rise of the Tomb Raider‘a artık DirectX12 desteği geliyor.

 

Severek oynanan aksiyon ve macera oyunu Rise of the Tomb Raider PC sürümü Ocak ayında oyuncularla buluşmuştu. Crystal Dynamics gelişiminde olan Rise of the Tomb Raider’a gelecek bir güncelleme sayesinde oyuna “Enable DirectX12” seçeneği eklendi. Oyunun kısa bir süre içerisinde DirectX12 desteğine kavuşulacağı tahmin ediliyor.

Açıkçası oyunculara eşsiz bir macera yaşatan Rise of the Tomb Raider, şuanda bile sunmuş olduğu muhteşem grafikleriyle birlikte, DirectX12 desteğinle çok daha iyi bir kalite sunacak. Ayrıca oyun hakkında yayınlanan bazı bilgilere göre Rise of the Tomb Raider Steam’de toplamında 400.000 aşkın kopya oyun satışı yapıldığı belirtildi. Oyunun hakkındaki yorumlara bakacak olursak konsol sürümünde hayranlıkla oynayan oyuncular PC sürümü çıktığı andan itibaren fiyatının uygun olması durumunda oyunu satın aldılar ve gerçekten satın alınan rakamlara bakacak olursak oyuncular oyuna oldukça olumlu bir şekilde yaklaşmış diyebiliriz.

CEVAP VER