Rise of The Tomb Raider PC Çıkış Tarihi Ocak Ayı Olabilir

Uzun zamandır bilgisayar kullanıcılarının merakla bekledi Tomb Raider’ın yeni oyunu, Yayıncı Square Enix’in açıklamalarıyla PC çıkış tarihini belirledi.

 

Xbox One platformunda oynanmaya başlayan ancak PC için henüz çıkışını yapmayan Rise Of The Tomb Raider’ın çıkış tarihi 28 Ocak 2016 olarak açıklandı. Daha önce oyun satış platformu olan Steam’da Ocak ayı içinde satışa sunulacak şeklinde duyurular yapılmıştı.

 

Oyunun bilgisayar sürümü Steam, Amazon, Windows Market ve SquareEnix Online’de oyuncular için satışa sunulacak. Oyun Steam üzerinde 4K desteğe sahip. Ayrıca Rise Of The Tomb Raider’ın satış fiyatı 59.99 Dolar olarak belirlendi. Season Pass diye adlandırılan bir diğer paketi ise içerikleri de kapsayan fiyatı 89.99 Dolar olarak belirlendi ve bu şekilde satılığa çıkarılacak.

 

SquareEnix koleksiyoncular için çıkaracağı Digital Deluxe paketinde ise 12 inç. Boyutunda Lara Croft figürü, replika kolyesi, günlük ve Steal Box özelliğindeki koleksiyoncular için özel olarak çıkarılan paketin fiyatı ise 149.99 Dolar olarak belirlendi.

 

Rise Of The Tomb Raider’i PC’de oynamak için sayılı gün kaldı.

CEVAP VER