Riddick 4'de Hikayenin Başlangıcı Anlatılıyor !

Uzun süredir Riddick filminin çekilmemesini ünlü aktör Van Diesel, Facebook sayfasında yayınladığı video ile açıkladı. Kendiside uzun süredir bu yapımı beklediğini söyledi.

 

Diesel çektiği videoda “ Riddick’de oynamam mümkün değildi, çünkü kızım Pauline doğalı 9 ay olmuştu ve henüz yeni baba olmuşken öyle karanlık bir yere gidemezdim.” Dedi. “Ancak bana biraz zaman tanırsanız, ortalama 12 ay kadar, kızımın yürüdüğünü gördüğümde yeni bir Riddick filmine başlayabilirim.” Diye kelimelerini devam ettirdi.

 

Yaptığı kısa videoda Furia isminin geçeceği Riddick karakterinin nasıl ortaya çıktığı yani filmin başlangıç noktasını çekeceklerini duyurdu. Hikayenin nasıl başladığını ve Riddick karakterinin nasıl bir savaşçı olmayı başardığını bu filmle daha net göreceğiz gibi.

 

Şuan için 2017 çok ileri bir tarih, henüz 2015’i geride bırakmamıza sayılı günler var ancak Diesel’ın çektiği ve vizyona girmesine az kalan diğer filmleri de var. Ben aksiyon sinemasında en çok Jason Statham ve Van Diesel’ın filmlerini izleyenlerdenim. Açıkçası bu ikilinin elinden kötü bir film çıktığı çok az görülüyor. Straight Outta Compton’un yönetmenliğini yapan F. Gray Gray tarafından çekilecek olan Fast and Furious 8’de Diesel’ı tekrar göreceğimiz kesin. Ayrıca efsanelerden olan xXx için yeniden Samul L. Jackson ile kameraların karşısına geçecekler ve güzel bir yapımı daha beyazperdeden izleyeceğiz.

CEVAP VER