Resident Evil 7’nin Demosu Çok Beğenildi

Demosu çıkarılan Resident Evil 7 bir haftada en çok indirilen demo oldu.

Oyunun geliştirici firması Capcom, Resident Evil 7 için yeni indirilebilir bir demo paylaştı. Beging Hour’un paylaştığı verilere göre demo bir hafta içinde sadece PS Plus kullanıcılarına açık olmasına rağmen  en çok indirilen demo oldu.

Açıklanan verilere göre demo tam olarak bir hafta içinde 2 milyon oyuncu tarafından indirilmiş. Demoda sadece oyunun giriş hikayesi ve oyun içinde bulunmayan bir parça var. Ancak oyun o kadar merak edildi ki henüz oyunda kullanılmayacak olan karakterin olmasına rağmen 2 milyon oyuncu indirdi ve demoda oynadı. Oyunun demosu oyun ile alakalı pek çok sırrı açığa çıkarmış durumda ayrıca oyunun nasıl olacağına dair merağımıza da ufakta olsa bir açıklama getirdi.

Demosu bile bu kadar beğenilen Resident Evil 7’yi sabırsızlıkla bekliyoruz. Çıkış tarihine daha çok olmasına rağmen paylaşılacak demolar, teaserler ile merağımızı bastıracaklarına eminim. Oyunun çıkış tarihi 24 Ocak 2017 olarak belirlenmiş. PS/PC/Xbox One platformları için çıkarılacak oyun bakalım çıktığında beklediğimize değecek mi.

CEVAP VER