Oyuncular için aksesuar üreten Razer kısa bir süre önce oyun odaklı yeni akıllı telefonu olan Razer Phone’u tanıtmıştı. Razer Phone’un nasıl bir başarı yakalayacağı şimdilik bilinmezken Razer bu yeni akıllı telefonu için USB Type C bağlantı noktalı yeni kulaklığını satışa sundu.

Razer mobil cihazlarda kullanılan yeni kulaklığı Razer Hammerhead’ı tanıttı. Razer Phone olmadan da kullanılabilen Razer Hammerhead Usb Type C bağlantı noktasına sahip. Razer’ın online mağazasında 79.99 dolar / 89.99 Euro’dan satışa sunulan Razer Hammerhead’ın ilerleyen günlerde ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Sahip olduğu USB Type C bağlantı noktasıyla Android’li cihazlar ve USB Type C bağlantı noktasına sahip olan bilgisayarlarda kullanılabilen Razer Hammerhead’ı iOS cihazlarında kullanmak isteyen kullanıcıları da Razer unutmadı.

Razer Hammerhead iOS Mercury Edition adında kulaklığı da satışa sunan Razer bu kulaklıkta Razer Hammerhead kulaklığında bulunan USB Type C bağlantı noktası yerine Lightning bağlantı noktasına sahip olması. Diğer tüm özellikleri Razer Hammerhead ile birebir aynı olan Razer Hammerhead iOS Mercury Edition’ın tek farkı fiyatı. Razer Hammerhead 79.99 dolar / 89.99 euro satış fiyatına sahipken Razer Hammerhead iOS Mercury Edition 99.99 dolar / 109.99 euro fiyat etiketine sahip.

Apple’ın 159 dolarlık AirPods ürünününe yaklaşan bir fiyat etiketine sahip olan Razer’ın Razer Hammerhead kulaklığının kullanıcılar tarafından tercih edilip edilmeyeceği ise merak ediliyor.

CEVAP VER