Quantum of Break’ın Benzersiz Bir Oyun Olacak İddası

Sürekli ertelenen oyun olarak akılımıza kazınan oyun Quantum Break ilk başlarda 2013 yılında çıkacak yönünde bir açıklama ile gündeme oturmuştu. Hatta Xbox one ile birlikte duyuruldu. Daha sonra oyun 2014 yılına, 2015, 2016 derken çıkmasından iyice umudu kesmiştik.

Herkesin aslında bu sene de 2017 yılına erteleneceği haberi beklemekteydi. Ancak bu gün Thomas Puha (Remedy RP Departmanının lideri.) sosyal medya sitesi Twitter üzerinden Quantum Break’ın yapım sürecinin neredeyse bittiğini duyurdu. Microsoft tarafından bir erteleme gelmezse eğer oyun 5 Nisan’da satışa sunulabilir.

Quantum Break’ın benzersiz bir oyun olacağını idda eden Remedy’nin fragmanı yayınlamasını da sabırsızlıkla bekliyorduk. Çünkü öyle büyük iddalar ortaya attılar ve çıtayı o kadar yükselttiler ki herkes muhteşem bir oyun beklemeye başladı. Oyunun ilk trailer videosunu ödül töreninde göstereceklerini açıklayan Remedy sonunda o traileri yayınladı. Açıkcası nefesimizi tutup izledik diyebiliriz. Bu sefer ciddi anlamda muhteşem bir oyunla karşı karşıyayız. Bir an önce bitmesini ve satışa sunulmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Video içerisinde oyundan birkaç sahne konularak gösterilmiş. Ancak bu bile bizleri oyuna bağlamaya yetti.

CEVAP VER