Quantum Break’dan Muhteşem Bir Fragman Daha

2016’nı en çok merak edilen oyunlarından biri olan Quantum Break’ın yeni bir sinematik fragmanı yayınlandı.

Bu sene çıkacak olan Quantum Break oyuncuların ve bizim en çok merak ettiğimiz oyunlardan birisi. Kurgusu, grafikleri ve yapımcısının söylemleri açısından muhteşem bir şey bekliyoruz. Özellikle yayınlanan fragmanlar çıtayı oldukça yükseltiyor. Yayınlanan son sinematik fragmanda oyunun dışında en çok dikkatimizi çeken şey ise Nirvana’nın Coma As You Are parçasının kullanılmış olması oldu.

PC ve Xbox One için özel olarak gelecek oyun Alan Wake ve Max Payne’nin de yaratıcısı olan Remedy Entertainment tarafından geliştirilmekte. Gamescom ve E3 gibi büyük oyun fuarlarında da tanıtılan oyun yapısı ve senaryosu sayesinde diğer oyunlardan ayrılıyor.

Oyun dünyasına Jack Joyce isimli yeni kahraman kazandıran oyunun görüntü kalitesi oldukça yüksek. Ayrıca zamanda yolculuk kurgusu oldukça iyi işlenmiş gibi görünüyor. Bu yüzden diğer oyunlardan rahatça sıyrılıp 2016 yılının en çok satılan oyunlarından birisi olacağına eminiz. 5 Nisan 2016‘da piyasaya çıkacak olan oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ayrıca oyunun senaryosu hazırlanırken CERN’de çalışmış bir teorik fizik profesöründen danışmanlık hizmeti alınmış olması da ne kadar özenilmiş, sağlam bir oyun olduğunun kanıtlarından birisi.

Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz. Yeni bir efsane doğuyor ! “Time İs Power”

CEVAP VER