Günümüzün en çok oynanılan ve rekor üzerine rekor kıran oyunu PUBG bir yandan gelişmeye devam ederken bir diğer yandan da oyunda hala yapan oyuncuları oyundan uzaklaştırıyor.

Son zamanlarda başarılarıyla anılan PlayerUnknown’s Battlegrounds ayrıca hile yapan kullanıcılara acımasız tavırlarıyla da biliniyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği ban dalgasıyla binlerce oyuncuyu oyundan silen PUBG şimdi de yeni bir ban dalgasıyla yasaklanan oyunculara yenilerini ekledi.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununu hile koruma yazılımı olan BattlEye oyunda hile yapan 100.000 oyuncuyu oyundan uzaklaştırdı. 2017 senesinin en başarılı oyunlarından birisi olan ve her geçen gün yeni rekorlar koran PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu bu son ban dalgasıyla birlikte bugüne kadar toplamda 700.000 kişiyi oyundan uzaklaştırmış oldu.

12 Aralık tarihinde Microsoft’un Xbox One oyun konsoluna çıkacak olan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu PC’de olduğu kadar keyifli olacak mı bilinmez ancak hile konusunda hassasiyetinin devam edeceği düşünülüyor.

CEVAP VER