Prison Break Geri Dönüyor !

FOX’un efsane dizinlerinden olan Prison Break geri dönüyor! Dizinin kadrosu da değiştirilmeyecek. Çekim ekibine kadar aynı kadroda Prison Break’ı tekrar izleyebileceğiz.

 

Dizi kolik değilseniz bile artık yeni bir diziniz var diyebilirim. Pek çok kişinin en sevdiği diziler arasında bulunan Prison Break çekimleri Nisan ayında başlıyor. Dominic Purcell ile Wentworh Miller’in başrolde oynadığı, “T-Bag” gibi dizi dünyasının en sağlam kötü karakterinin bulunduğu, Scofield ve Burrows’un Fox River State Hapishanesinden kaçışıyla başlayan olaylar zinciri, kaçılan pek çok efsane hapishanenin bulunduğu ve zekasıyla herkesi kendisine hayran bırakan Scofield gibi karakterleri içinde bulunduran Prison Break yeniden ekranlara dönüyor !

Prison Break Geri Dönüyor !

 

Aranızda izlemeyenler mutlaka vardır. Onları şuan gömmüyoruz. Direk tarayıcınızdan yeni bir sekme açın ve diziyi pilot bölümünden itibaren izlemeye başlayın diyoruz. Bir ara Star TV’de verilen Türkçe dublajlı versiyonunu izlemenizi tavsiye etmiyorum. Hem dublaj berbat hem de televizyonda yayınlandığı için sansür olayları filan var. Ayrıca 4. Sezon eski tadı vermedi be hafız diyenlere de buradan “Hadi ordan.” Diyorum.

 

Şimdi diziyi izleyenler buraya kadar okuyunca “Scofield ölmüştü hani” demeye başlamışlardır. Yapılan açıklamalar doğrultusunda dizide Scofield karakterinin olacağını biliyoruz. Şuan için konunun ne yönde ilerleyeceği ciddi anlamda merak konusu. Dizi Prison Break olunca sonunu kestirmekte oldukça zor oluyor. Belki de Scofield ölmedi Türk filmlerindeki gibi yatalak kaldı yada hapishaneden önceki dönemi konu alıyor olabilir. Eğer klişeye düşerlerse “Aslında rüyaydı onlar” diyebilirler de bizlere.

 

Henüz dizi hakkında herhangi bir görsel teaser filan yok. Zaten çekimler Nisanda başlıyor. Büyük ihtimalle Mayıs ayı gibi ilk treaser, trailer filan gelecektir.

tbag1

Ayrıca dizide teknik ekip ve iki başrol oyuncusu dışında hangi karakterlerin olacağı açıklanmadı. Açıkçası T-Bag’ın dizide olmaması hiç iyi olmaz. Çünkü Theodore Bagwell kötü karakterlerin fikir babasıdır benim gözümde 🙂

Ayrıca en az iki star kadar T-Bag’ın da fanları var ve çoğu izleyici için kardeşlerden daha çok seviliyor. Bende kötü karakter seven insanlardanım. Umarım Robert Knepper’de dizide oynamaya devam eder.

 

Dizideki bu efsane repliği sanırım herkes hatırlıyor.

tbag

CEVAP VER