Para kazandıracak tarayıcı Brave Browser Çıkıyor

Mozilla’nın CEO’su Brendan Eich tarafından yeni bir internet tarayıcısı geliştirildi. Üstelik kullanıcılar bu tarayıcıyı kullanmaya başladıkları andan itibaren otomatikman reklamlar engellenecek. Açıkçası görülüyor ki bu tarayıcı diğer tüm internet tarayıcılarına rakip olabilecek türden. Brendan Eich ve ekibinin şuanda geliştirmekte oldukları Brave Browser normal tarayıcılardan çok daha hızlı olacak ve kullanıcılar istedikleri tüm platformlarda bu tarayıcıyı kullanabilecekler.

 

Otomatik reklam engelleme sayesinde extra bir eklenti kurmanız gerekmeyecek çünkü tarayıcıyı sisteminize kurduğunuz andan itibaren reklamlar engellenecek. Üstelik bu tarayıcıyı kullanarak para kazanmanız mümkün nasıl mı ? Sitelerdeki reklamları kaldıracak olan Brave Browser onun yerine kendi reklamlarını koyacak ve bu reklamlardan gelen gelir ücretlerini bir havuzda toplayacak ve toplanan gelirler Brave, reklam tedarikçisi ve kullanıcı arasında paylaştırılacak.

” Açıkçası bana sorarsınız şuanda böyle bir şeyi ilk defa duydum diyebilirim, ve gayet güzel bir çalışma olacağını ve kullanıcıların bu çalışmayı seveceklerinden kuşkusuz hiç şüphem yok. Bakalım denilen kadar hızlı ve kullanışlı bir tarayıcı ortaya çıkacak mı. ” Ayrıca aşağıdan tarayıcının hız testini gözlemleyebilirsiniz.

CEVAP VER