Need for Speed: Most Wanted Artık Ücretsiz Oldu!

Electronic Arts’ın sevilen oyunlarının arasında yer alan ve oyuncuların beğenisini kazanmış Need for Speed: Most Wanted artık Origin’de ücretsiz oldu.

 

Electronic Arts tarafından yayımlanan ve Criterion Games şirketi tarafından geliştirilen Need for Speed: Most Wanted kullanıcıları için artık Origin platformunda ücretsiz oldu. Oyun ilk çıktığı zaman yüksek bir fiyat etiketiyle birlikte oyun severlere sunulmuştu ve çoğu zaman oyunu satın alamayan kullanıcılar indirime girmesi için hazırda bekliyorlardı ancak artık Origin hesabına sahip olan tüm kullanıcılar Need for Speed: Mos Wanted oyununu ücretsiz olarak indirebilecekler.

 

Bu iyi haberin yanı sıra, bedava indirilebilir Need for Speed: Most Wanted kısa bir süre bedava olacak. On the House hizmeti kapsamında düzenlenen oyunu ücretsiz olarak indirmediğiniz zaman, oyunu tekrar sahip olacağı bir fiyat etiketiyle almanız gerekiyor. Oyuna sahip olmak ve indirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bir Origin hesabınızın olması ve Origin web sitesine girip oyunu indirmeniz.

CEVAP VER