Muhteşem iPhone 7 Konsepti

Çerçevesiz yeni iPhone 7 konsepti yayınlandı. Tasarımcı olan Eduardo Guerrero tarafından paylaşılan iPhone 7’e ait olan tasarım konsepti görenleri şaşkına çevirdi.

” Benzer boyut, daha büyük ekran” sloganıyla benimsenen iPhone 7‘nin yeni konsepti çerçevesiz bir ekranla kullanıcıların karşısında yerini alıyor. Apple tarafından alınan bilgilere göre iPhone 6S‘ten pekte farklı bir değişikliğe gitmeyeceğini belirtti. iPhone 7‘nin gelmesini sabırsızlıkla bekleyen Apple kullanıcılarının şuanda istemiş olduğu tasarımda ekran çerçevesinin daha az bir alan kaplaması ve Eduardo Guerrero tarafından yayınlanmış yeni iPhone 7 konseptinde kullanıcıların söylemiş olduğu alan meselesi ortadan kalkıyor, onun yerine çerçevesiz bir ekran geliyor.

 

Yaklaşık olarak cihaz 5.51 x 2.63 x 0.25 inç boyutlarında olacak ve 64-bit iOS 10 işletim sistemi ile birlikte gelecek. iPhone‘ın önceki modellerinde olduğu gibi bunda da 16 / 64 / 128 GB boyutunda dahili hafıza seçenekleri yer alıyor. iPhone 7‘nin o muhteşem yeni konsept fotoğraflarını aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

Muhteşem iPhone 7 Konsepti

Muhteşem iPhone 7 Konsepti

Muhteşem iPhone 7 Konsepti

Muhteşem iPhone 7 Konsepti

 

 

CEVAP VER