Apple’ın iPhone X ile birlikte tanıttığı Animoji kısa bir süre içinde çok sevilmişti. iPhone X’in TrueDepth kamerasını kullanan Animoji ile birlikte kullanıcıların yüz hareketleri emojilere aktarılıyordu. Appe’ın sadece iPhone X modelinde kullanılan Animoji özelliği MRRMRR uygulaması ile birlikte tüm iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlara geldi.

Ülkemizde 24 Kasım’da satışa sunulacak olan iPhone X’in en sevilen özelliklerinden birisi olan Animoji ile birlikte iPhone X kullanıcıları kareoke ya da eğlenceli videolar çekebiliyordu. Özellikle sosyal medyada kullanıcılar tarafından çok sevilen Animoji şimdi de tüm cihazlara geldi.

iPhone X’in TrueDepth kamerasıyla birlikte kullanıcıların 50’dan fazla yüz mimikleri kayıt ediyor ve emojilere hayat verebiliyordu. Uygulama mağazalarında indirmeye sunulan MRRMRR adındaki uygulama da Animoji benzeri bir uygulama ancak Animoji kadar detaylı değil.

Snapchat filtreleri benzeri bir kullanım sunan MRRMRR’ye eklenen Emoji bölümüyle birlikte kullanıcılar belirlenen emojileri canlandırabiliyor. iMessage desteği de bulunan MRRMRR uygulamasını kullanıcılar Google Play Store ve App Store üzerinden indirebiliyor.

CEVAP VER