Motorola Moto X 2016’nın Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Motorola’nın çift arka kameralı yeni nesil akıllı telefonu Motorola Moto X 2016 versiyonunun teknik özellikleri sızdırıldı.

 

Motorola, Moto Z serisini yeni amiral gemisi olarak duyurmuştu. Ardından Moto X serisine devam edilmeyeceği yönünde açıklamalar gelmişti ve hemen arkasından Moto Z modeli tanıtılmıştı. GFXBench sayesinde Motorolanın yeni amiral gemisi Motorola XT1650 koduna sahip olan Moto X 2016 ortaya çıktı. Telefonun bütün teknik özellikleri sızdırıldı.

 

Moto Z serisi uçuk projeleri içinde barındırırken Moto X standart bir akıllı telefon özelliklerine sahip ve günümüz teknolojisine ayak uydurabilecek bir telefon olarak karşımıza çıkıyor.Sızdırılan teknik özelliklerde direk olarak Moto X yazmıyor ancak Motorola cihazın adını değiştirerek aynı modeli satışa sunabilir de.

Motorola Moto X 2016’nın Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Moto X 2016’da Bulunan Teknik Özellikler Aşağıdaki Gibi Olacak:

Qualcomm’un Snapdragon 820 işlemcisinin kullanıldı telefonda 5.5 İnç. QHD ekran bulunmakta. Ayrıca 4 GB RAM, 32 GB hafızanın 24 GB’ı boş görünüyor. Cihazda iki adet kamera bulunuyor kameralardan biri 21 MP diğeri 16 MP çözünrlüğe sahip. Ayrıca cihazın ön kamerası 5 MP çözünürlükte. İşletim sistemi olarak Android 6.0.1 tercih edilmiş. Cihazın tasarımına dair herhangi bir sızdırılma henüz yapılmadı.

CEVAP VER