World Of Tanks Mobil

Wargaming şirketi bu gün şirketlerinin bütün dünyada oynanabilecek olan mobil oyunları World Of Tanks Blitz’in çıktığını bildirdi. Bedava oynanabilen mobil MMO aksiyon oyunu iOS tablet (En az iPad2 ve üzeri sürümlerde.) ve iPhone’ler de (iPhone 4s ve üst versiyonlarında.) oynanabilecek.

 

 

Wargaming World of Tanks Blitz’i 2014 yılının Mayıs ayında İsveç, Danimarka, Norveç, Finlandiya ve İzlanda’da iOS sistemli mobil aygıtlar için demo versiyon şeklinde kullanıcının beğenisine sunmuştu. Demo yayını devam ederken World Of Tanks Blitz, App Store’da 4.5 beğeniye ulaştı ve bölgede yayınlanan bütün oyunların bulunduğu sıralamada ilk 3’e yerleşti. Yapılan istatistiklere göre oyundaki her oyuncu ortalama 70 dakikasını World Of Tanks Blitz’e ayırdı.

 

Başarılı olan demo yayınından sonra World Of Tanks Blitz’in tam sürümünde oyuna yeni özellikler eklendi. Bu özellikler Facebook ile giriş, takım olarak oynama (2 kişilik ekip halinde.) , geliştirilmiş grafikler ve oyun motoru bu özelliklerden bazıları oldu.

 

Tam sürümünde ise oyunda Amerika, Almanya ve SSCB’ye ait 90 adet zırlı araç ve dört adet tank kategorisi bulunacak. Bu kategoriler çevik, hafif, çok yönlü orta güçlü, güçlü ağır tanklar ve uzun menzilli tank savarlar olarak oyuncunun seçimine bırakılacak.

 

Mobil tank severler, 2. Dünya savaşanın yıldızı olmuş, tonlarca ağırlıklardaki tankları sürecekler. Oyunda sekiz adet savaş haritası bulunuyor savaşlar bu arenalarda gerçekleşecek. Savaştıkça seviye atlayacaksınız, her seviyede 2. Dünya savaşına ait ağır zırhlı tankları ve diğer araçları keşfedeceksiniz. Savaşlar 7 vs 7 şeklinde PvP savaşları olacak. Taktik ve beceri büyük anlamda etkili olacaktır.

World Of Tanks AppStore'da

Oyunun tam sürümünüde ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

CEVAP VER