Giyilebilir teknoloji ürünleriyle dikkat çeken Misfit yeni giyilebilir teknoloji ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Giyilebilir teknoloji ürünlerinin ortak sorunu olan pil performansını bir şekilde aşmayı başaran Misfit yeni akıllı saati Command ile bir yıl kullanım ömrü sunuyor.

Özellikle ürettiği aktivite bileklikleriyle ön plana çıkmayı başaran Misfit Command adında yeni akıllı saatinin tanıtımını gerçekleştirdi. Misfit’in yeni akıllı saati Command adım sayar, yakılan kalorileri gösterme ve telefonunuza gelen aramaları ve çeşitli bildirimleri gösterme gibi özelliklere sahip.

Misfit’in yeni Command akıllı saati tasarım olarak Misfit’in bir önceki akıllı saati olan Phase’e fazlasıyla benzerken Command’in hibrit bir saat olmasıyla birlikte LCD ekrandan yoksun olması dikkat çekiyor. Gelen bildirimler kadranın altında yer alan minik alandan takip edilebiliyor.

50 metreye kadar su geçirmezlik garantisi sunan Misfit Command ayrıca diğer ürünlerinize de kolayca bağlanıyor. Sahip olduğu batarya ile tam dolumda bir yıl kullanım ömrü sunan Misfit Command 149.99 dolardan satışa sunulmuş durumda.

CEVAP VER