MARVEL Future Fight’a Yeni Güncelleme Geliyor

Netmarble Games tarafından MARVEL Future Fight’a gelecek güncellemeler açıklandı. Güncellemede Amadeus Cho yani yeşil dev adam Hulk karakteri oyuna ekleniyor. Ayrıca Hulk karakterinin yanı sıra yeni arayüz, yeni bölümler, beş adet yeni kostüm ve 6 yıldızlı yetenekler oyundaki güncelleme ile birlikte gelecek.

 

Toplamda Hulk, Rocket Raccoon, Loki, Drax, Angela adlarında oyuna beş adet kostüm geliyor. Ayrıca oyunda bulunan Hulk, Kırmızı Hulk, Maestro Hulk, Hulkbuster ve Drax karakterlerinin özellikleri artık yeni gelen güncelleme sayesinde dengelenecek. Netmarble Games tarafından açıklanan güncellemelerin detaylı listesini aşağıdan okuyabilirsiniz..

 

MARVEL Future Fight’a gelecek olan güncellemede oyuna ve kullanıcı ara yüzene  katılacak olan gelişmeler:

 

  • Takım oyunu: Takım Etkileri ve Lider yetenekleri güncellenecek ve benzer karakterlerin seviyeleri, yetenekleri eşleştirecek olan Otomatik Eşleme özelliği geliştiriliyor.
  • Düşman Kuşatması: Güncellemede Loki, Yellow Jacket ve Ultron karakterlerinin olduğu yeni aşamalar ile geliyor. Ayrıca oyuncuların, bölümlerde tavsiye edilen kahramanlar ile tamamlarsa yeni bir ödül daha alacak.
  • Oyundaki savaş mekanikleri artık Yetenek ve Saldırı butonlarına dokunmamıza izin verecek ve otomatik hedefleme başlatıldığında portala doğru devam edecek.
  • Oyunda bulunan TP çiplerindeki kullanıcı ara yüzü artık oyunculara tüm çipleri bir kerede kullanmalarına izin verecek.

 

CEVAP VER