İnternetten Para Kazanma Sanatı

 

İnternetin ve web sitelerinin artmasıyla ortaya yeni bir iş dalı olarak makale yazarlığı çıktı. Google’de oluşan rekabet ve içerik sıkıntısı web sitesi sahiplerini yaratıcı insanlardan yardım almaya sevk ettiği bu günlerde makale yazarlığı yaparak güzel paralar kazana bilirsiniz.

 

Her konuda bir fikrim var, yazılarım da düzgün diyorsanız bu iş tam size göre.

 

İlk Önce yapmanız gereken size makale yazdıracak bir web sitesi sahibi bulmanız. Daha sonra fiyat listenizi ona yollamanız. Veya makale yazarı, editör alan büyük sitelerden birisi ile anlaşıp bu sitelerden birine hazar olmanız, talep geldikçe gelen konular hakkında yazmanızdır.

 

Eğer yazılarınız okuyucuyu cezp ediyorsa, özgün içerik ve bilgi yönünden doyurucuysa, gereksiz kelime ve cümleler ile uzatılmıyorsa bu sektörde uzun zaman güzel paralar kazanmanız söz konusu.

 

Kötü yanı ise makalelerinizin özgün olmasının gerekmesidir. Yani aynı makaleyi değiştirip değiştirip defalarca farklı insanlara satışını yapamazsınız. Gerçekten yazacak bir fikriniz yoksa bu işi yapamazsını.

 

Örnek fiyat listesi:

 

Fiyat Listesi :
100 Kelime : 1.5TL
200 Kelime : 3 Tl
300 Kelime : 4.5 Tl
400 Kelime : 6 TL
500 Kelime :7.5 TL

 

Bu konuda anlaştıysanız eğer makalelerinizi hızlı teslim etmeye özen göstermelisiniz.

 

İnternet üzerinde webmaster forumlarında dolaşarak makale yazarı veya düzenli editör arayan web sitesi sahiplerine ulaşım sağlaya bilirsiniz. Bu şekilde ek bir gelir elde edebilirsiniz.

CEVAP VER