Mafia III: İlk Konsept Görüntüsü Yayınlandı

Daha önce Mafia III’ün oynanış videosu ve treaserini paylaşmıştık. Beş yıldır herhangi bir haber alamadığımız Mafia III’ün çıkış tarihi tahminlere ve sızdırılan bilgilere göre 2017’yi işaret ediyor. Ancak en çok merak edilen konulardan biri ise oyunun içindeki konsept.

 

Oyunun çıkışı Andy Wilson’un yaptığı açıklama ile kesinleşti. Oyunun resmi Facebook hesabından ise bekleyenlerine büyük bir sürpriz yapıldı ve ilk konsept tasarım paylaşıldı. “Bu Cuma günü arkanıza yaslanın, biraz rahatlayın ve bu konseptin tadını çıkarın” mesajıyla yayınlanan konseptte oyunun geçtiği dönemin ev konseptlerinin yansıtıldığını rahatça gözlemleyebiliyoruz. Mafia II oynayanlar ev konseptlerinin yetersizliğinden oldukça şikayetçi olmuştu. Açıkçası sevmediğim bir diğer özellik ise araç modifikasyonu ve aracı kokpit tarafından kullanamıyor olmamızdı. Sanırım bu özelliklerle de Mafia III ile karşılaşacağız.

Mafia III: İlk Konsept Görüntüsü Yayınlandı

Açıkçası bu ev konseptinden sonra ev ve araçlarda daha çok kişiselleştirme, karakterde daha büyük bir kişiselleştirme bekliyorum. Sanırım beklediğimiz 5 yıla değecek. Ayrıca 5 yıl bir oyuncu bekletilir mi? Bir kızı 5 yıl bekleseydim evlenmiştim ben sayın Hangar 13 ve 2K Games.

CEVAP VER