Mafia 3’den Lincoln Clay Tanıtım Videosu Yayınlandı

Uzun süredir beklediğimiz Mafia 3’den 6 tane yeni oynanış videosu yayınlandı. Hemen arkasından PC sistem gereksinimleri netleşti.

Bu zamana kadar 2K Games ve Hangar 13 oyuncuların merakını bastırmak, heyecanı arttırmak için arada sırada yeni oynanış ve karakter tanıtım videoları yayınlıyordu. Ancak çıkışa az bir süre kaldı ve oyuncular artık daha fazlasını istemeye başlayınca videolar IGN’in resmi YouTube kanalından seri halinde yayınlandı. İlk başta biz olmak üzere pek çok oyuncu videoları görünce şaşırdı çünkü tam 6 tane Mafia 3 videosu yayınlandı.

Oynanış videolarını izleyen oyuncular yapay zekanın resmen vasat olduğunu görünce tepkilerini yine IGN kanalı üzerinden gösterdiler ve yıllardır beklediğimiz oyunun yapay zekası kötü olunca resmen hayal kırıklığı yaşadılar. Ayrıca pek çok oyuncu oynanış dinamiklerini de beğenmedi. Şuan için yapımcıdan bir ses çıkmadı. Umarım oyunun çıkışına kadar bu durum düzeltilir.

Yapay zekada düşmanların ana karaktere verdikleri tepkiler ciddi anlamda çok saçma ve gerçeğin yakınından bile geçmiyor. Oyun içerisindeki kaplamalar ve tasarımlarda kötü görünüyor. Videolara gelen yorumların çoğu bu tarz olumsuz yorumlar oldu. Hatta bir oyuncu videoların yalan, başka oyuna ait olduğunu Mafia 3’ün bu kadar berbat olacağına inanmadığını belirtti.

Aşağıdan videoları izleyebilirsiniz ancak SPOİLER var dikkat!

Oyunun çıkış tarihi 7 Ekim 2016 olarak belirlenmiş. PS 4, Xbox One ve PC için çıkış yapması bekleniyor.

Mafia 3’ün oynanış videolarının ardından PC için sistem gereksinimleri de açıklandı. Sistem gereksinimleri aşağıdaki gibi olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri
Windows 7-8-8.1-10 İşletim Sistemi
Intel I5-2500K veya AMD FX-8120 İşlemci
6 GB Bellek
50 GB HDD
AMD Radeon HD 7870 veya NVIDIA GeForce GTX 660 Ekran Kartı
DirectX 11

Normal sistem Gereksinimleri (Önerilen)

Windows 7-8-8.1-10 İşletim Sistemi
Intel I7-3770 veya AMD FX 8350 4.0 Ghz İşlemci
8 GB Bellek
50 GB HDD
NVIDIA GeForce GTX 1060 / NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 290X
DirectX 11

CEVAP VER