LG V20 Geliyor!

LG  V10’un devamı olan V20 modeli sessiz sedasız bir şekilde hiçbir sızıntı olmadan geliyor. LG tarafından onay alan modelin tanıtımının yapılacağı doğrulandı.

Cihazın tanıtım tarihini işaret eden 2 ihtimal bulunuyor. Birincisi Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2016 etkinliğini gösteriyor. Bir diğer ihtimal ise LG’nin özel bir lansman düzenleyerek basın toplantısında cihazı tanıtması. Ancak IFA 2016 etkinliğinde tanıtılma ihtimali şuan gündemde.

Büyük umutlarla piyasaya sürülen LG G5 beklenilen satış potansiyelini yakalayamadı. Bu nedenle LG’nin mobil departmanı içinde büyük bir yenilik yapıldı. Yeniliğin ardından LG V10’un devam niteliğini taşıyan V20 modeli tekrar gündeme düştü. Şuana kadar cihaz ile ilgili herhangi bir sızıntı çıkmadı.

LG V20 Geliyor!

LG V10’un çift ekranı, çift ön kamerası ve arka kamerasının muhteşemliği hala aklımızdayken LG V20’nin Amerika’da bulunan Federal İletişim Kurulunun onayını LG-VS835 koduyla alması bizi heyecanlandırmaya yetti diyebilirim. Şuan için cihazın tasarımı ve teknik özellikleriyle alakalı herhangi bir bilgi veya sızıntı bulunmuyor. Ancak LG G5 gibi bir hata yapmayacaklarına eminim.

CEVAP VER