League Of Legends Türkiye sunucusu İndirimleri

Dünyaca ünlü League of Legends’ın Türkiye Şampiyonluk Ligi 16 Ocak 2016’da başlıyor.

 

eSpor’u bir birine katan dünyaca liderliğini koruyan moba oyunun’dan bir tanesi League of Legends yeni rekabetler ve transferleri ile tekrardan geri dönüyor, 2016’nın yeni sezonu Türkiye Şampiyonluk Ligi 16 Ocak’ta başlayacak. Geçtiğimiz yıl finalist olan Beşiktaş yoluna yeni bir kadro ile devam edecek.

Karşılaşmalar hafta sonları Riot Games şirketinin Türkiye ofisinde oynanacak ve canlı olarak LoL TV’de yayınlanacak. Bu ilk aşama 7 haftalık bir süreçten oluşuyor ve her hafta 8 maç canlı olarak oynatılacak. Ayrıca karşılaşmalar hafta sonları 14.00’da başlayacak. Bu Şampiyonluk Ligi süreci kış ve yaz olarak iki mevsim boyunca düzenlenecek olup bu ay yani Ocak ayında başlayıp Ağustos ayına kadar sürecek. Toplamda 8 takımında büyük rekabet içinde olacağı karşılaşmaları LoL TV’de canlı olarak izlenen yayınlar haftalık 800.000’den fazla izleyiciye ulaşıyor.

 

Görünen o ki League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi oldukça heyecanlı geçecek gibi ozaman tek yapmamız gereken 16 Ocak tarihini beklemek olacak.

CEVAP VER